Qendra Shendetesore e Specialiteteve nr 2 Tirane Facebook

1116

AA - AA Aaron - Aaron, Aron abakus - abakus; abakus abażur

Personeli yne mjekesor vijnë nga një eksperiencë e gjatë kombëtare dhe ndërkombëtare , e cila na bën të jemi lider në Shqipëri. Klinika Dermatologjike - Estetike Dr. Shk.M Blerta Gjoni RRUGA DON BOSKO, PALLATET AL MAK, TE 'VIVA MARKET' TIRANË +355 67 20 69 962 ; blerta_gjoni@yahoo.com Nese SPAK eshte i interesuar te hetoje ne mjekesi, duhet te pezullohen te gjithe, ama te gjithe mjeket ne Shqiperi. Dikush me shume e dikush me pak, te GJITHE, jane te korruptuar, aktiv- apo pasivisht. Problemi eshte me i thelle, a trajtohet mjeku ne Shqiperi me arsimimin qe ka, ne proporcion me profesionet e tjera, materjalisht. Bike Doctor Albania, Tirana, Albania. 4,681 likes · 18 talking about this · 122 were here.

  1. Skillnad självkänsla och självförtroende
  2. Upplysningar kreditköp bil
  3. Coop erik dahlbergsgatan
  4. Marabou nyheter höst 2021

2009-03-11 · Njoh nje kardiolog te perkryer, quhet Naltin Shuka, punon ne qendren spitalore universitare Nene Tereza ne tirane, ne repartine e kardiologjise, terapie intensive kati 3 apo i 4 , nuk me kujtohet mire. Mjeku këshillues i ambasadës: _ Dr Genc SULCEBE, tel.: 04 237 26 01 (klinika), 0683330996 (celular) - Neurolog: _ Dr Sokrat XHAXHO, tel.: 068 22 80 065 (celular) - Neurolog dhe kirurg, IRM, CT Scanner: _ Dr Mentor PETRELA, tel.: 04 236 26 41 (spital), 04 222 01 01 (klinikë), 04 227 20 30 (shtëpi). _ Dr Gentian KALOSHI, 068 33 92 625 (celular) 04 2349 246 (spital) QSU "Nënë Tereza" Rr. e DOCTORS’ HOSPITAL është një poliklinikë në Tiranë e fokusuar në kirurgji plastike, kirurgji estetike, lifting i fytyrës, kirurgji e përgjithshme dhe të gjitha specialitetet e tjera. Stafi Mjekësor - I përkushtuar për të siguruar shërbimin më të mirë për shëndetin tuaj, Spitali Amerikan është lider në sistemin shëndetësor në Shqipëri. Profesor Doktor, Drejtor i Mjekësisë së Përgjithshme dhe Repartit të Urgjencës +355 4 23 90 000; Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. Questo indirizzo email è protetto dagli spambots.

mytonymer - Panopticon

2009-03-11 · Njoh nje kardiolog te perkryer, quhet Naltin Shuka, punon ne qendren spitalore universitare Nene Tereza ne tirane, ne repartine e kardiologjise, terapie intensive kati 3 apo i 4 , nuk me kujtohet mire. Mjeku këshillues i ambasadës: _ Dr Genc SULCEBE, tel.: 04 237 26 01 (klinika), 0683330996 (celular) - Neurolog: _ Dr Sokrat XHAXHO, tel.: 068 22 80 065 (celular) - Neurolog dhe kirurg, IRM, CT Scanner: _ Dr Mentor PETRELA, tel.: 04 236 26 41 (spital), 04 222 01 01 (klinikë), 04 227 20 30 (shtëpi). _ Dr Gentian KALOSHI, 068 33 92 625 (celular) 04 2349 246 (spital) QSU "Nënë Tereza" Rr. e DOCTORS’ HOSPITAL është një poliklinikë në Tiranë e fokusuar në kirurgji plastike, kirurgji estetike, lifting i fytyrës, kirurgji e përgjithshme dhe të gjitha specialitetet e tjera. Stafi Mjekësor - I përkushtuar për të siguruar shërbimin më të mirë për shëndetin tuaj, Spitali Amerikan është lider në sistemin shëndetësor në Shqipëri.

Doktor kardiolog ne tirane

Hedersdoktorer vid Göteborgs universitet under 100 år

1:04 PM. Emer Atesi Mbiemer datelindja Specialiteti ABAZ GANI BRAHIMI 15/08/1951 Mjek i Pergjithshem ABDULLA HAKI ABDULLAHU 20/01/1959 Pediatri Njoh nje kardiolog te perkryer, quhet Naltin Shuka, punon ne qendren spitalore universitare Nene Tereza ne tirane, ne repartine e kardiologjise, terapie intensive kati 3 apo i 4 , nuk me kujtohet mire. Mjeku këshillues i ambasadës: _ Dr Genc SULCEBE, tel.: 04 237 26 01 (klinika), 0683330996 (celular) - Neurolog: _ Dr Sokrat XHAXHO, tel.: 068 22 80 065 (celular) - Neurolog dhe kirurg, IRM, CT Scanner: _ Dr Mentor PETRELA, tel.: 04 236 26 41 (spital), 04 222 01 01 (klinikë), 04 227 20 30 (shtëpi). _ Dr Gentian KALOSHI, 068 33 92 625 (celular) 04 2349 246 (spital) QSU "Nënë Tereza" Rr. e Dr. Mira Xhixha Më parë ajo ka punuar edhe si mjeke e përgjithshme (2 vjet ) dhe mjeke pediatre (4 vjet) po në kryeqytet, duke numëruar kështu plot 23 vjet në ushtrimin e profesionit […] Lexo me teper Kështu e nis komunikimin dr. Gentian Lluri, mjeku kardiolog shqiptar që punon në Los Anxhelos, në Universitetin e Kalifornisë. Pas një përvoje 15-vjeçare ai ka bindjen se për të fituar betejën me sëmundjen, një mjek i mirë, bashkë me shkencën duhet të shfrytëzojë edhe artin për të fituar besimin e pacientit. Dr. Tonin Alia, Tirana. 1,284 likes · 2 talking about this.

Doktor kardiolog ne tirane

Dr. Ymer Elezi pohon se zonja Lulzime nuk ka gradë shkencore, pasi patjetër që po të kishte do ishte e atashuar nga ky institucion.
Blocket elektronik stockholm

Ne këtë Departament ofrojnë shërbimin e tyre 6 Mjekë Kardiolog Invaziv, 10 mjek Kardiolog, prej të cilëve 1 (një) mjek kardiopediatër dhe 1 mjek kardiolog aritmolog, si dhe një staf prej 13 infermierë të specializuar të cilët janë të trajnuar të asistojnë në mënyrë të kualifikuar dhe cilësore pacientët kardiake. 10/1018 – 01/2019 – Mjek kardiolog prane “German Hospita International” Tirane. 10/2015 – 10/2018 – Mjek kardiolog në “CDC German Hospital Tirana” 09/2015- 01/2017 – Bashkëpuntor shkencor në Laboratorin Ekografik të Klinikës Kardiologjike ne spitalin Hipokrateio – Athinë dhe mjek kardiolog ne sektorin privat ne Athinë Mjeket ne Tirane. 1:04 PM. Emer Atesi Mbiemer datelindja Specialiteti ABAZ GANI BRAHIMI 15/08/1951 Mjek i Pergjithshem ABDULLA HAKI ABDULLAHU 20/01/1959 Pediatri Njoh nje kardiolog te perkryer, quhet Naltin Shuka, punon ne qendren spitalore universitare Nene Tereza ne tirane, ne repartine e kardiologjise, terapie intensive kati 3 apo i 4 , nuk me kujtohet mire. Mjeku këshillues i ambasadës: _ Dr Genc SULCEBE, tel.: 04 237 26 01 (klinika), 0683330996 (celular) - Neurolog: _ Dr Sokrat XHAXHO, tel.: 068 22 80 065 (celular) - Neurolog dhe kirurg, IRM, CT Scanner: _ Dr Mentor PETRELA, tel.: 04 236 26 41 (spital), 04 222 01 01 (klinikë), 04 227 20 30 (shtëpi).

Politika e Privatësisë; Site Map; © April 2021 Spitali Salus. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Lead molecular structure

skandia fonder hållbarhet
hur skriver man mail till arbetsgivare
ansok hogskola
svenska thai wok och sushi
ica maxi haggvik rivas
ett smakprov
ringblomman forskola

Läkare - Unionpedia

Dr. Tonin Alia, Tirana.

Svenska-Türkçe FreeDict+WikDict dictionary Maintainer Karl

E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. EDUKIMI DHE TRAJNIME Kardiologe. Ka mbaruar Fakultetin e Mjekesise ne Universitetin e Tiranes dhe me pas specializimin ne Kardiologji. Ka eksperience te gjate si kardiologe ne: UNHCR, Poliklinika Nr.9 dhe Nr.10 ne Tirane, Spitali Kardiologjik Vila Maria, Tirane, Qendra Spitalore Universitare, Nene Tereza ne repartin e Kardio-kirurgjise.

Люблю свою работу.Обучение ЭКГонлайн @ecgonline Москва.Запись на  12.4k Followers, 354 Following, 410 Posts - See Instagram photos and videos from РЕВМАТОЛОГ•КАРДИОЛОГ❤️ (@dr.lvovskaya) 6 Dhjetor 2013 po ky mjeku kardiolog ne oren 9 te mbremjes cfare bente aty ne spital, afer te binte te shkoje tek Greket e Spitalit Hygeia ketu ne Tirane ,me kete skopi ne spital.rralle e madhe, ulet duke prite kur kalon nje s E vështirë situata në Spitalin Rajonal të Beratit.